Düğün / Set Menü Ala Carte

En leziz yemekleri keşfetmek için güzel bir adım..
Müthiş Menü Çeşitleriyle Set Menü sizleri bekliyor..

DÜĞÜN Organizasyonları

Set Menü Ala Carte

Düğün, nişan, toplantı yemekleri gibi çeşitli etkinliklerinizde seçmiş olduğunuz menü üzerinden profesyonel ve işini bilen garsonlar tarafından Ala Carte servisi yapıyoruz. Etkinlik öncesi yemek tadımı yaparak hem aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor hemde Yemeklerimizin sunumu ve lezzetlerini etkinlik öncesi sizlerle buluşturuyoruz. Çünkü her şey sizin istediğiniz gibi olmalı…..

Menüyü istediğiniz gibi şekillendirebiliriz. Genel olarak sunum soğuk aperatifler ile başlar, aparatifler bitmeden önce ara sıcak ikramlar servis edilir. Daha sonra servise ana yemek ile birlikte salata tabağı devam edilir. Son olarak tatlı ve meyve sunumu ile servis son bulur.

Düğününüzde nasıl ikramda bulunacağınızı ve bunu ne ile yapacağınızı seçerken iki önemli faktörü aklınızdan çıkarmayın: bütçe ve lezzet. Lezzet kelimesiyle para kelimesi her zaman aynı sayfada yer almaz. Bunun yanı sıra sizin ve evleneceğiniz kişinin sevmediğiniz şeyleri sadece doğru seçim gibi göründüğü için servis etmekten kaçının. Bu günün sizin gününüz olduğunu ve hayatınızın en güzel anlarını konuklarınızla beraber yaşadığınızı unutmayın. İşte bu yüzden Karnaval Catering olarak biz tüm bunları sizin için düşünüyoruz.

Set Menu Organizasyonlar

 

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5